fbpx

Kontaktinformation

Honkajoki Oy
Affärs-ID 0132676-6
Santastentie 197
38950 Honkajoki

Tel: 010 834 6400

E-postadresser: förnamn.efternamn@honkajokioy.fi


Beställningscentret

Vi tar också emot beställningar per telefon. Vårt beställningscenter betjänar vardagar kl. 9–13.

RING 010 834 6460

Min Gård

Med Raatolinkki kan du beställa kadaveruppsamling i tjänsten Min Gård enkelt och snabbt.

LÄS MER

Raatonetti

Raatonetti underlättar och påskyndar uppsamlingen och transporten av dina döda djur.

LÄS MER

Arbetsledning

040 529 5761
Fax: 02 515 1462
Fax: 02 550 1141

Verkställande direktör
Kari Valkosalo

010 834 6417
kari.valkosalo@honkajokioy.fi

Försäljningschef
Matti Kultalahti

010 834 6406
0500 261 029
matti.kultalahti@honkajokioy.fi

Försäljningschef
Tiina Sirkjärvi

+358 10 834 6402
tiina.sirkjarvi@honkajokioy.fi

Försäljningskoordinator
Mirja Ihanamäki

010 834 6411
050 379 7090
mirja.ihanamaki@honkajokioy.fi

Produktionschef
Jarmo Lahtinen

010 834 6430
jarmo.lahtinen@honkajokioy.fi

Logistikchef
Arto Räikkönen

0400742874
arto.raikkonen@honkajokioy.fi

Verkställande direktör, GMM Finland Ab
Matti Lehtinen

010 834 6404
matti.lehtinen@honkajokioy.fi

Forsknings- och utvecklingsdirektör
Mika Tuomola

010 834 6466
mika.tuomola@honkajokioy.fi

Utvecklingschef för affärsverksamheten
Reetta Nevala

010 834 6457
reetta.nevala@honkajokioy.fi

Teknikdirektör
Mika Kierikka

+358 10 834 6477
mika.kierikka@honkajokioy.fi

Ta kontakt

Vi svarar gärna på dina frågor om vår verksamhet, våra tjänster och våra produkter.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.